Viser 6 ansatte fra Stab

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Ine Gerlinde Blaas Rådgiver Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til ine.blaas@bfk.no
Reidun Dale Haugestad Rådgiver Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til Reidun.Dale.Haugestad@bfk.no
Ragnvald Lien Lærer Ringerike videregående skole Ringerike vgs - Realfag Send e-post til ragnvald.lien@bfk.no
Silja Solberg Rådgiver Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til silja.solberg@bfk.no
Inger Moland Wahl Rådgiver Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til Inger.Moland.Wahl@bfk.no
Stein Morten Øen Assisterende fylkesdirektør utdanning Utdanningsavdelingen Stab Send e-post til Stein.Morten.Oen@bfk.no