Viser 19 ansatte fra Karriere Buskerud

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Janet Albrigtsen Ikke definert Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Janet.Albrigtsen@bfk.no
May Britt Birkeland Ikke definert Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til May.britt.birkeland@bfk.no
Anne Kristine Blom Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Anne.Kristine.Blom@bfk.no
Kirsten Bøckman Leder Karriere Buskerud Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Kirsten.Bockman@karrierebuskerud.no
Øyvind Flatland Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Oyvind.Flatland@karrierebuskerud.no
Nina Grønningsæter Rådgiver/adjunkt Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til nina.gronningseter@karrierebuskerud.no
Siw Gudbrandsen Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Siw.Gudbrandsen@karrierebuskerud.no
Jorunn Hesjedal Rådgiver Kongsberg videregående skole Kongsberg vgs - Ledelse studiespes Send e-post til jorunn.hesjedal@bfk.no
Unni Høsøien Leder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til unni.hosoien@karrierebuskerud.no
Vibeke Larsen Rådgiver/karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Vibeke.Larsen@bfk.no
Per Christian Lervik Avdelingsleder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til per.lervik@pbkarriere.no
Tove Løvdal Rådgiver Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Tove.Lovdal@bfk.no
Linda Christine Mikkelsen Konsulent Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Linda.Christine.Mikkelsen@bfk.no
Karen Johanne Rognerud Konsulent Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Karen.Johanne.Rognerud@bfk.no
Ellen Gustavsen Simensen Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til ellen.g.simensen@karrierebuskerud.no
Reidun Stein Ikke definert Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Reidun.Stein2@bfk.no
Amy Tannum Karriereveileder Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Amy.Tannum@Karrierebuskerud.no
Caroline Wefring Regional nettverksrådgiver Utdanningsavdelingen Karriere Buskerud Send e-post til Caroline.Wefring@bfk.no
Roger Øye Leder Opus Hallingdal Gol vidaregåande skule Gol vgs - Opus Hallingdal Send e-post til Roger.Oye@bfk.no